Anasayfa Homepage Heim  
 

 
 
 
 
 

 

 

02 ŞUBAT 2014

 

Gazi ve Şehit Aileleri Ar-Ge Merkezimiz,
Malul Sayılmayan Gaziler Derneği'ni Ağırladı

Sosyal Ar-Ge Derneği bünyesinde yer alan Gazi ve Şehit Aileleri Ar-Ge Merkezi, Malul Sayılmayan Gaziler Derneği (MSYGD) ile toplantı icra etmiştir. Toplantıya Malul Sayılmayan Gaziler Derneği'nden Niyazi ÖZMAN (Genel Başkan), Ercan ÖZEN (Genel Sekreter), Yaşar SARAL (Kocaeli Şube Müdürü) ve İsa COŞKUN (Yönetim Kurulu Üyesi); Sosyal Ar-Ge Derneği Onursal Başkanı Prof.Dr. Ali SEYYAR ve Sosyal Politikalar Açısından Gazi ve Şehit Aileleri kitabının yazarlarından Yunus KÖLEOĞLU katılmıştır. Toplantıda, güvenlik görevi esnasında yaralanan ve gaziler içerisinde önemli bir orana sahip olan ancak GAZİ unvanı alamayan vatandaşlarımızın uygulamada karşılaştıkları sorunlar konuşulmuştur. Toplantı sonucunda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile yapılacak görüşmede dile getirilmek üzere acil çözüm gerektiren konularla ilgili ön rapor hazırlanması kararlaştırılmıştır.

Malul Sayılmayan Gaziler Derneği Resmi İnternet Sitesi için tıklayınız...

Foto (Soldan sağa): Ercan ÖZEN (MSYGD Genel Sekreteri), İsa COŞKUN (MSYGD Yönetim Kurulu Üyesi), Prof. Dr. Ali SEYYAR (Sosyal Ar-Ge Derneği Onursal Başkanı), Niyazi ÖZMAN (MSYGD Genel Başkanı), Yaşar SARAL (MSYGD Kocaeli Şube Müdürü)

 

Foto (Soldan sağa): Yunus KÖLEOĞLU, İsa COŞKUN (MSYGD Yönetim Kurulu Üyesi), Prof. Dr. Ali SEYYAR (Sosyal Ar-Ge Derneği Onursal Başkanı), Niyazi ÖZMAN (MSYGD Genel Başkanı), Yaşar SARAL (MSYGD Kocaeli Şube Müdürü)