Anasayfa Homepage Heim  
 

 
 
 
 
 

 

 

04 KASIM 2013

 

“Zengin Sahabiler” 32. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında

 

Nesil Yayınları tarafından yayınlanan ve Ali Seyyar tarafından kaleme alınan “Zengin Sahabiler” kitabı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece’de Salon 3, Stand 208’de teşhir edilecektir.

32. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı; 2-10 Kasım 2013 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece’de düzenlenecektir. 690 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı ile 300 etkinliğin yapılması planlanmaktadır. Kitap Fuarları Danışma Kurulu tarafından alınan kararla tarihçi akademisyen Prof. Dr. Sayın Taner Timur, 32. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı “Onur Yazarı” olarak belirlenirken fuarın ana teması ise “Tarih: Geçmişteki Gelecek” olarak kararlaştırılmıştır. Fuar süresince Prof. Dr. Taner Timur’un katılımıyla paneller ve söyleşiler düzenlenecektir.

Bu yıl, Uluslararası Salon kapsamında 28 ülkeden 200 yayınevi, telif ajansları ve yayıncı birlikleri 2-5 Kasım 2013 tarihleri arasında 12 nolu holde yer alacaktır.

32. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Konuğu olarak belirlenen Çin Halk Cumhuriyeti, 2-5 Kasım 2013 tarihleri arasında Uluslararası Salonda yer alacak. Çin’den 100’ün üzerinde yayınevi katılırken fuar süresince yazarların katılımıyla etkinlikler düzenlenecektir. Çin edebiyatının önemli isimleri fuarın konuğu olacak. Çin Halk Cumhuriyeti yayın sektörünün önde gelen temsilcileri, Türkiye’den yayıncılarla bir araya gelerek sektörel buluşmalar gerçekleştirecektir. Çin Halk Cumhuriyeti’nin programında söyleşiler, paneller, kaligrafi atölye çalışmaları, profesyonel buluşmalar ve sergiler de yer alacak.

 

Daha fazla bilgi için bkz:

http://www.istanbulkitapfuari.com/index.php?main=katilim

http://www.star.com.tr/mobil/mobildetay.asp?Newsid=802434

http://www.f5haber.com/star/musluman-zengin-olamaz-mi-haberi-4295099