Anasayfa Homepage Heim  
 

 
 
 
 
 

 

 

21 KASIM 2013

 

Zabıta Vakfı, Sosyal ARGE Onursal Başkanı Ali Seyyar'a  Plaket Takdim Etti

 

Zabıta Gazetesi köşe yazarlarından Prof. Dr. Ali Seyyar, İstanbul Belediye Zabıta Vakfı Genel Müdürü Vedat Taşkın ve Zabıta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Zafer Tahmaz’ı ağırladı.

Sakarya Orman Parkı’nda gerçekleşen buluşmada vakfın ve gazetenin çalışmaları hakkında görüşlerini ve takdirlerini ifade eden Prof. Dr. Ali Seyyar’a, Zabıta Vakfı tarafından, zabıtanın gelişimi için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı bir plaket takdim edildi. Zabıta Vakfı Genel Müdürü Vedat Taşkın, vakfın ve gazetenin her zaman zabıtanın yanında olduğunu belirterek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde Sosyal Siyaset ve Sosyal Güvenlik Ana Bilim Dalı Başkanı ve aynı zamanda Sosyal ARGE Derneği Onursal Başkanı olan Prof. Dr. Ali Seyyar, Zabıta Gazetesi’nin önemli bir görevi yerine getirdiğini belirtti. Gazete için çeşitli tavsiyelerde de bulunan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyyar, Vedat Taşkın ve Zafer Tahmaz’a yeni kitabı Zengin Sahabiler’i imzalayarak hediye etti.